Warto zainwestować w kontrolę pojazdu za pomocą rejestratora GPS

3 lata ago admin Możliwość komentowania Warto zainwestować w kontrolę pojazdu za pomocą rejestratora GPS została wyłączona

Jeżeli inwestujemy w pojazd firmowy to nie możemy zapomnieć o systemie do zarządzania takim pojazdem. Doskonale sprawdzą się urządzenia dostępne na stronie transmobil.

Szczegółowa kontrola samochodu

Szczegółowa kontrola samochodu możliwa jest między innymi dzięki umieszczeniu w baku auta rejestratora. Rejestrator analizuje nie tylko ilość paliwa, ale także może być połączony z czujnikiem odpowiedzialnym za czas pracy kierowcy. Dzięki systemowi właściciel może szybko i wygodnie otrzymać na pocztą lub na telefon komórkowy informacje o postojach samochodu, o stratach paliwa, czy o otwartych drzwiach. Bezcenne dane warto poddać analizie, czasami może się okazać, że straty paliwa wynikają z usterek w samochodzie.

Rejestrator połączony może być także z tachografem. Szczególnie przydatne są informacje z kontrolek w pojeździe. Może w ten sposób ustalić, czy auto prowadzone jest w sposób odpowiedni.

Karol:Zdecydowałem się zamontować w aucie służbowym rejestrator, aby uzyskać szczegółowe dane na temat tras jakimi poruszają się moi pracownicy. Rejestrator sprawdził się idealnie. Nie tylko w krótkim czasie udało mi się znacząco zmniejszyć wydatki na paliwo, to jeszcze łatwo wytypowałem najlepszego kierowcę, który nie tylko jeździ bezpiecznie, ale przede wszystkim oszczędnie. Teraz wiem, że oddaje samochód w dobre ręce. A nawet jeżeli cokolwiek się dzieje, to jestem o tym informowany na bieżąco”.