W jakich sytuacjach przedsiębiorstwa korzystają z usług tłumaczy

3 lata ago admin Możliwość komentowania W jakich sytuacjach przedsiębiorstwa korzystają z usług tłumaczy została wyłączona

Zapytaliśmy kilku przedsiębiorców, czy zdarzyło im się korzystać z usług profesjonalnych biur tłumaczeniowych i jeśli tak, to dlaczego? Oto kilka odpowiedzi.

Dość regularnie korzystam z usług biura tłumaczeniowego. Trzy lata temu zdecydowałem się na rozwinięcie działalności również na rynki zagraniczne i muszę przyznać, że wychodzi mi to całkiem nieźle. Duża w tym zasługa faktu, że do ekspansji zagranicznej starałem się przygotować w sposób jak najbardziej gruntowny. Poznałem klimat gospodarczy panujący w krajach, w których chciałem oferować swoje usługi, oraz przetłumaczyłem wszystkie niezbędne dokumenty. Bardzo pomocne okazały się w tym usługi tego biura tłumaczeniowego –tlumaczonline.info.pl/nasz-zespol. Do dziś konsultuję z nimi wszystkie moje wątpliwości językowe, a od czasu do czasu zlecam również niewielkie tłumaczenia.

– przyznaje Zbyszek, właściciel firmy handlowej

Z usług tłumacza w sprawach biznesowych zdarzyło mi się jak dotąd korzystać tylko raz. Miałem szansę rozpocząć współpracę z klientem z kraju francuskojęzycznego, który koniecznie chciał się zapoznać z przetłumaczoną wersją mojej oferty. Niestety, ostatecznie z tej współpracy nic nie wyszło, ale jestem przekonany, że nie było to spowodowane niską jakością tłumaczenia wspomnianej oferty. Korzystałem bowiem z usług sprawdzonej i polecanej w mojej branży tłumaczki.

-podsumowuje Tomek, zarządzający niewielką firmą produkującą oryginalne dekoracje.