Sztuczki sprzedawców – czyli tajniki sukcesu dzisiejszych firm

3 lata ago admin Możliwość komentowania Sztuczki sprzedawców – czyli tajniki sukcesu dzisiejszych firm została wyłączona

Czy sprzedawcy zawsze są lojalni i uczciwi wobec swoich klientów, od których tych cech bezwzględnie oczekują? Okazuje się, że zwykle tak, choć podejście społeczeństwa to tej kwestii jest mocno sceptyczne.

Oczywiście zdarzają się również sztuczki

Spójrzmy chociażby na karty podarunkowe, które dla klienta są prawdziwą okazją, podczas gdy dla firmy tylko sposobem na wzrost sprzedaży, nawiązanie i wybudowanie relacji z kupującym, oraz zatrzymanie środków pieniężnych w strukturach firmowego budżetu. Wystarczy zajrzeć tutaj spartavity.pl/referencje, aby dowiedzieć się ile korzyści dla obydwu stron może przynieść koncepcja programów lojalnościowych oraz kart.

Kolejną sztuczką (co nie oznacza, że nie może ona przynieść faktycznych plusów dla klienta) są rabaty. Często zdarza się, że na promocyjne półki trafiają te produkty, które są najrzadziej kupowane. Dzięki temu firma nie mrozi pieniędzy w zbędny towar, a klient zauważa potencjał w przedmiotach, na które na co dzień nie zwróciłby uwagi.