Pożądane zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej

2 lata ago admin Możliwość komentowania Pożądane zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej została wyłączona

 

Największym zainteresowaniem w Dr Pabiańczyk cieszą się nieinwazyjne zabiegi, które pozwalają przywrócić skórze jędrność, poprawiają jej kondycję, modelują kontur twarzy czy redukują przebarwienia i asymetryczności które można wykonać w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej.

Są to więc te zabiegi, które pozwalają osiągnąć młodszy i zdrowszy wygląd, tak pożądany i dlatego właśnie klienci pytają czy takie zabiegi są dostępne w gabinecie, którym są zainteresowani.

Najczęściej efekty takich zabiegów nie są permanentne i wymagają one powtórzenia lub wykonywania ich w seriach.

Bardzo często w gabinetach stosuje się popularny botoks, który ma szerokie zastosowania w zabiegach estetycznych jest najpopularniejszym wypełniaczem i zdecydowana większość kobiet użyłaby właśnie tego wypełniacza. Jego głównym zastosowaniem i cechą charakterystyczną jest to, że blokuje połączenia nerwowo-mięśniowe i powoduje rozluźnienie mięśni. Innymi słowy, uniemożliwia kurczenie się mięśni, co powoduje wygładzenie zmarszczek mimicznych, nie jest to zabieg inwazyjny więc pacjenci są bardziej przychylni takim metodom w porównaniu do innych zabiegu typu skomplikowane operacje powiększające usta.

Kobieta korzystająca z zabiegów w gabinecie medycyny estetycznej - zdjęcie.1114441124219186(43)
Kobieta korzystająca z zabiegów w gabinecie medycyny estetycznej.

Gabinety stosują go do zredukowania zmarszczek w górnej części twarzy – wokół oczu i na czole. Dzięki niemu można zminimalizować lub całkowicie wygładzić poprzeczne zmarszczki na czole, kurze łapki czy lwie zmarszczki między brwiami. Efekt tego zabiegu utrzymuje się do 4 miesięcy. Na takim zabiegu firmy z branży medycyny estetycznej mogą zarobić od 500 do 1000 zł, w zależności od liczby miejsc, w które klient preferuje do wstrzyknięcia substancji.

Kolejnym zabiegiem, który najczęściej widnieje w gabinetach, jest tzw. “wampirzy lifting”. Jest to mezoterapia osoczem bogatopłytkowym, która pozwala na pobudzenie mechanizmów regeneracji skóry. Specjaliści polecają go osobom, które walczą z suchą, problematyczną. odwodnioną i zwiotczałą skórą . Zabieg pozwala także na wygładzenie drobnych zmarszczek. Najczęściej w firmach bierze się za to od 600 do 1200 zł.

Osobom, które zmagają się ze zwiotczałą skórą, wąskimi lub asymetrycznymi ustami i opadniętymi kącikami warg specjaliści polecają skorzystanie z zabiegu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Wypełnienie z kwasu pozwala uzupełnić ubytki i przywrócić skórze jędrność. Kwas hialuronowy pozwoli wypełnić usta, wyrównać ich kształt, spłaszczyć bruzdy i zmarszczki na twarzy, szyi i dekolcie. Efekt widoczny jest niemal natychmiast i utrzymuje się przez kilka miesięcy. Klienci płacą za to od 800 do 2000 złotych.

Duże grono osób korzystających z usług najlepszych gabinetów decyduje się także na zabieg Cosmelan, który pozwala zniwelować przebarwienia hormonalne i słoneczne, a także zlikwidować zmarszczki, wyrównać koloryt cery i zmniejszyć wydzielanie sebum. Zabieg polega na nałożeniu na twarz specjalnej maski. Jej działanie uzupełnione jest przez codzienne nakładanie specjalnego kremu. Twarz najpierw staje się zaczerwieniona, a później intensywnie się złuszcza. Pierwsze efekty widoczne są po tygodni, jednak pełen rezultat dopiero po miesiącu. Za pełną kurację klient płaci najczęściej od 1500 do 2000 złotych.

Ulubionym zabiegiem wśród klientów gabinetów estetycznych są zabiegi z wykorzystaniem nici liftingujących. Jest to alternatywa dla tradycyjnego liftingu, a jego efekt utrzymuje się do 18 miesięcy. Dzięki nim skóra staje się bardziej wymodelowana i napięta. Renomowane gabinety pobierają za to opłatę od1000 do 5800 złotych w zależności od poprawianego miejsca i ilości wykorzystanych nici.