Opublikuj swój sekret…

WikiLeaks Sukcesu

Chyba nie ma na świecie osoby, która nie słyszałaby o WikiLeaks. Tej internetowej witrynie, która umożliwia anonimową publikację dokumentów rządowych i firmowych przez anonimowych informatorów, po to, aby ujawniać działania firm niezgodnych z prawem.

My postanowiliśmy skorzystać z idei WikiLeaks, jednak w innej formie – nie chcemy mówić o nadużyciach i nielegalnych działaniach, ale o sukcesach i radzeniu sobie z przeciwnościami w biznesie.

W tym miejscu chcemy ujawniać światu „sekrety” sukcesu naszych Czytelników. Napiszcie do nas i opowiedzcie nam swoją historię, porównajcie ją z opowieściami innych osób i stwórzmy razem „Sekretny poradnik sukcesu w biznesie”, który będzie mógł posłużyć jako podręcznik dla osób, które zastanawiają się nad własną firmą. Będzie to też zbiór ostrzeżeń i dobrych rad czego unikać i w jaki sposób podchodzić do pewnych zagadnień. Wszystko po to by Ci, którzy dopiero zaczynają nie musieli przechodzić tej samej, wyboistej ścieżki. Stwórzmy z naszych sekretów, przepis na sukces w biznesie!