Najlepszy pracownik w mieście Kraków – headhunting do Twoje dyspozycji

2 lata ago admin Możliwość komentowania Najlepszy pracownik w mieście Kraków – headhunting do Twoje dyspozycji została wyłączona

Firma pgconsulting.eu to specjaliści w dziedzinie jaką jest headhunting, dlatego też poszukiwanie ich pomocy jest wyjątkowo dobrym pomysłem, szczególnie w lokalizacjach jak Kraków. To piękne i stale rozwijające się miasto to zagłębie różnego rodzaju firm, które poprzez headhunting szukają ludzi z talentem, który pozwoli wesprzeć firmę w jej dążeniach do sukcesu w branży. Kraków czy też inne miasta posiadają również szereg osób chcących podjąć interesującą pracę dlatego też headhunting umożliwia im znalezienie wyjątkowo atrakcyjnych i ciekawych pod względem zawodowym stanowisk.

Doskonałe połączenie fachowego wsparcia specjalistów od poszukiwania doskonałych pracowników oraz chęć znalezienie najlepszego zespołu pracowników do Twojej firmy pozwolą Ci stworzyć wyjątkowe rzeczy.

Jak widać na poniższej tabeli, pomoc można uzyskać w różnych zakresach, w tym między innymi w pisaniu poszczególnych dokumentów rekrutacyjnych i nie tylko:

 

Cennik – CV i list motywacyjny w języku polskim w tym headhunting

Kraków

Większa ilość

Zakład opracy

CV dla celów rekrutacji 89,00 zł 163,00 zł 250,00 zł
List motywacyjny dla celów rekrutacji w firmie o określonym profilu 80,00 zł 110,00 zł 205,00 zł
CV + LM dla celów rekrutacji 130,00 zł 253,00 zł 390,00 zł

 

22966(47)
Biuro, headhunting, Kraków.