Jakie cechy przedsiębiorcy najbardziej cenią w firmach wdrażających oprogramowanie

3 lata ago admin Możliwość komentowania Jakie cechy przedsiębiorcy najbardziej cenią w firmach wdrażających oprogramowanie została wyłączona

Z potrzeby unowocześnienia firmy i wdrażania w niej rozwiązań informatycznych w znaczący sposób wspomagających jej działanie oraz komfort pracowników, zdaje sobie sprawę coraz większa liczba polskich przedsiębiorców. Zdecydowana większość z nich działa w branży telekomunikacyjnej, gdzie obsługiwanie odpowiedniego programu do kontaktu z klientami oraz zarządzania dużą ilością danych odgrywa szczególne znaczenie.

Zapytaliśmy Stanisława, jednego z przedsiębiorców pracujących właśnie w branży telekomunikacyjnej, co pomogło mu w podjęciu decyzji o wyborze firmy wdrażającej rozwiązania teleinformatyczne i czy jest z jej usług zadowolony.

Oto jego odpowiedź:

Oprogramowanie, którego używa moja firma zostało stworzone przez tego producenta – comfortel.pl. Wybrałem ją, ponieważ bardzo zainteresowała mnie jej oferta. Przedsiębiorstwo to ma duże doświadczenie we wdrażaniu systemów teleinformatycznych do firm telekomunikacyjnych.

Jestem bardzo zadowolony z całego procesu dostarczenia oraz zainstalowania i uruchomienia sprzętu i aplikacji wchodzących w skład systemu teleinformatycznego. Od pracowników firmy Comfortel otrzymałem należne wsparcie, a moi pracownicy zostali odpowiednio wyszkoleni. Polecam to oprogramowanie wszystkim firmom telekomunikacyjnym!