Eksperymenty z metodą wywabu i koszulki z nadrukiem gotowe.

2 lata ago admin Możliwość komentowania Eksperymenty z metodą wywabu i koszulki z nadrukiem gotowe. została wyłączona

Lubię eksperymentować i lubię odnawiać. Co mam na myśli? W szafie znalazłam kilkanaście koszulek, które może miałam kilka razy ubrane – nie wiem, w każdym bądź razie postanowiłam je wykorzystać, do swoich „widzimisię”. Pomysł z nadrukiem na koszulki powstał nagle, więc zaczęłam szukać w Internecie informacji na ten temat przez wpisanie haseł „koszulki z nadrukami”.

Wyświetliło mi się masę firm, ale jedna przykuła moją uwagę a3extra.pl . To właśnie oni w swojej ofercie mają technikę o „dziwnej” nazwie wywab. Polega ona na wywabianiu barwnika z koszulek bawełnianych, przez co uzyskuje się miękki nadruk z niewyczuwalną warstwą farby. A połączenie wywabu z farbami wodnymi daje bardzo fajne efekty. Tę technikę wykorzystuje się przeważnie do ciemnych koszulek z nadrukiem. Własny projekt? Ta myśl ciągle chodzi mi po głowie. Skąd pomysł na coś tak bardzo odjechanego?

Może dlatego, że uwielbiam być kreatywna i chcę stworzyć swój własny image z nadrukiem na koszulkę, a może w przyszłości otworzę firmę koszulek z nadrukami swojego projektu? Kto to może wiedzieć…

Ilość sztuk

Podłoże

Cena

Koszty przygotowania

51 – 100

białe / kolor

5, 50 zł

Dla podłoża białego

101 – 300

białe / kolor

5, 20 zł

200 zł

301 – 500

białe / kolor

5, 00 zł

Dla podłoża kolorowego

501 – 1000

białe / kolor

4, 50 zł

250 zł

1001 – 2500

białe / kolor

Cena do uzgodnienia

Bez przygotowania

powyżej 2500

białe / kolor

Cena do uzgodnienia