Druk 3d – pomysł na dochodowy biznes

3 lata ago admin Możliwość komentowania Druk 3d – pomysł na dochodowy biznes została wyłączona

Mówi się, że najprostsze rozwiązania zwykle bywają najlepsze. To powiedzenie sprawdza się zwłaszcza w świecie biznesu. Oto dwa banalne z pozoru lecz dochodowe pomysły na biznes związany z drukiem 3d.

1)Produkcja drukarek 3d. Na polskim rynku działa obecnie kilkadziesiąt firm produkujących niskobudżetowe drukarki pracujące w technologii FDM. Postawmy sprawę jasno – rynek jest zdecydowanie wyczerpany. Jeśli chcesz rozpocząć produkcje drukarek 3d, postaw na żywice światłoutwardzalne, sproszkowane tworzywa sztuczne lub sproszkowany metal. Specjaliści przewidują, że będą to wiodące trendy jeśli chodzi o technologie druku 3d w najbliższych latach.

2)Sprzedaż drukarek i urządzeń 3d. Konkurencja wśród dystrybutorów drukarek 3d jest co prawda spora, ale firmy takie jak ta ze strony solveere.pl, radzą sobie świetnie, ponieważ sprzedają wyselekcjonowane urządzenia najwyższej jakości. Jeśli chcesz zająć się sprzedażą musisz postawić przede wszystkim na kontakty handlowe i poszukiwanie potencjalnych klientów.