Dlaczego właśnie w Krakowie warto składać papiery o dotacje dla firm?

1 rok ago admin Możliwość komentowania Dlaczego właśnie w Krakowie warto składać papiery o dotacje dla firm? została wyłączona

Pod względem liczby turystów Warszawa jest obok Krakowa najpopularniejszym polskimi miastem. Według szacunków instytutu IPSOS w 2014 roku stolicę odwiedziło około 8 mln osób, z czego niemal 3 mln to turyści zagraniczni. W strukturze przyjazdów dominują wizyty o charakterze biznesowym. Może warto by było wykorzystać ten fakt i otworzyć swój hotel? Skąd wziąć na to pieniądze? Czy ten pomysł nie jest szalony? A może trzeba zainteresować się pgconsulting.eu/dotacje-unijne-strefa-szkolen-z-dotacja , dotacje dla firm, oferowane przez jedną z najlepszych firm?

Najprawdopodobniej ludzie, których okrzyknięto kiedyś szaleńcami bujającymi w obłokach, mających niecodzienne pomysły biznesowe są dziś milionerami. Może i ty otworzysz się na to co dają udogodnienia dla firm w postaci dotacji i otworzysz swój biznes? Spokojnie! Nie od razu Kraków zbudowano! Zacznij od czegoś małego i pnij się na sam szczyt.

 

Jakie są statystyki miasta ?

  • bezrobotni zarejestrowani – 83,1 tys.

  • stopa bezrobocia – 5,6%

  • przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w sektorze przedsiębiorstw – 4410,70 zł

  • przeciętne zatrudnienie w sektorze przedsiębiorstw – 498,9 tys.

  • mieszkania oddane do użytkowania – 1331

  • podmioty gospodarki narodowej – 380 294

 

Dla firm dotacje są prawdziwą manną z nieba. Dzięki nim można zmodernizować wnętrze budynku, wymienić stare ogrzewanie, zapewnić pracownikom godne warunki pracy i wiele innych. Dotacje ratują dużo firm, dla których nie ma już innego ratunku.