Co sprawia, że pozycjonowanie za granicą jest droższe?

2 lata ago admin Możliwość komentowania Co sprawia, że pozycjonowanie za granicą jest droższe? została wyłączona

 

Jeżeli interesuje Cię temat pozycjonowania za granicą to być może spotkałeś się z hasłami, że jest ono droższe, że wymaga więcej pracy, że jest droższe. Również firma dostępna tu – link – posiada większe ceny gdy chodzi o pozycjonowanie za granicą.

 

Dlaczego tak się dzieje? Czy algorytmy wyszukiwarki Google za granicą są bardziej wymagające? Nic bardziej mylnego. Po prostu w przypadku pozycjonowania za granicą dochodzą kwoty związane z tłumaczeniami.

 

Pozycjonowanie za granicą jest coraz popularniejsze przypomina specjalista.3124361412331221918880(55)
Pozycjonowanie za granicą jest coraz popularniejsze.

 

Język angielski nie stanowi tutaj większego wyzwania. Jednak wielu Polskich przedsiębiorców stara się wejść na mniejsze rynki, ponieważ łatwiej jest w nich zaistnieć np. rynek holenderski, albo skandynawski. Natomiast tłumaczenie tekstów SEO na te mniej popularne języki znacznie zwiększa koszty tłumaczeń.

 

Jeżeli nie wierzysz to sam porównaj ile zapłacisz za tłumaczenie na język angielski, a ile na np. flamandzki. Jeżeli chcesz pozycjonować się za granicą to pamiętaj, że agencji SEO też dotyczą te różnice w cenach. Jednak jeżeli chcesz zaistnieć za granicą, to mimo wszystko pozycjonowanie ciągle pozostaje jedną z najlepszych technik, która daje długotrwałe efekty.