Chcesz wiedzieć, co robią w czasie pracy Twoim pracownicy? Zaopatrz się w lokalizację gps!

2 lata ago admin Możliwość komentowania Chcesz wiedzieć, co robią w czasie pracy Twoim pracownicy? Zaopatrz się w lokalizację gps! została wyłączona

 

Projektant i dystrybutor http://www.transmobil-gps.pl/products/device , który zajmuje się nowoczesnymi systemami z zakresu, jakim jest lokalizacja gps. Wbrew utartym przekonaniom mogą one znaleźć zastosowanie nie tylko jako rejestratory ruchy pojazdów, ale również spełniać istotną rolę na płaszczyźnie monitoringu osób.
Zdarza się, że pracownik, którego zdecydujemy się zatrudnić, ma wobec nas i naszej firmy nieuczciwe zamiary. Nie zamierza realizować powierzonych mu obowiązków, a czas pracy woli przeznaczać na swoje uciechy. W sytuacji, gdy świadczy on pracę w siedzibie firmy lub w jednym z jej oddziałów, możemy mieć nad jego zachowaniem pełną kontrolę. Jeśli jednak jego praca w znacznej mierze polega na podróżach, przydać się nam może lokalizacja gps.

 

 
Dzięki lokalizacji gps będziemy mogli stale śledzić pozycję geograficzną naszych podwładnych, a więc sprawdzać, czy aktualnie przebywają w miejscach, w których zgodnie z harmonogramem pracy powinni się znajdować. Jeśli okaże się, że tak nie jest, mamy możliwość podjęcia natychmiastowej reakcji, polegającej na przykład na wykonaniu telefonu z zapytaniem o powód przebywania w danym miejscu. Lokalizacja gps to zatem szansa na znaczne zaoszczędzenie kosztów na płaszczyźnie zarządzania zasobami ludzkimi. Wymaganie realizowania nałożonych obowiązków z pewnością nie można nazwać oszczędzaniem na kadrze pracowniczej. Nie należy zbyt długo odwlekać decyzji o zakupie lokalizacji gps – pracownicy, którzy będą mieli świadomość jej istnienia, z natury będą bardziej przykładać się do swojej zajęć.

 

Audi - lokalizacja gps w samochodzie.11425(8)
Audi – lokalizacja gps.