Archiwum dokumentów w domu

2 lata ago admin Możliwość komentowania Archiwum dokumentów w domu została wyłączona

 

W moim domu zaczęło zalegać coraz więcej niepotrzebnych dokumentów i różnych papierów. Stwierdziłem więc, że muszę w małej klitce na strychu zaadoptować moje małe, prywatne archiwum dokumentów. Natknąłem się również na bardzo ciekawy program komputerowy od archive-it.pl/ , dzięki któremu stworzenie, a co najważniejsze prowadzenie własnego archiwum powinno być łatwe, proste i przyjemne.

 

111273636363(8)

 

Po uprzednim zatrudnieniu domowników do czyszczenia pomieszczenia, zacząłem zabierać się za remont pokoiku. Odmalowałem ściany, i położyłem panele.

 

111273636363(5)

 

Następnie wstawiłem małe, otwarte regały tak aby wszystko jak najbardziej przypominało archiwum dokumentów z prawdziwego zdarzenia.

 

 

 

 

Koniecznością było wstawienie nowych drzwi. Oczywiście nie przesadzałem i nie bawiłem się w jakieś pancerne wrota. Zwykłe drewniane drzwi zamykane na klucz w mojej ocenie wystarczą. W środku jest małe biuro i lekkie oświetlenie aby przeglądając swoje akta przypadkiem nie zrobić sobie krzywdy.

 

Archiwum dokumentów w domu mężczyzny.111273636363(7)
Archiwum dokumentów w domu.

 

Następnie zaczęło się znoszenie wszystkich dokumentów. Były to nie tyko stare papierkowe, sprawy. Trafiły tam również albumy oraz pamiątki po moich dziadkach. Moje puchary z lat szkolnych zajęły oczywiście honorowe miejsce.